Xbox One juhtmevaba pult Elite

Xbox One juhtmevaba pult Elite

Xbox Elite juhtmevaba mängupult annab sulle võimaluse tõsta oma taset. See kohandub sinu käe ning mängustiiliga, pakkudes sulle rohkem võimalusi ja paremat kontrolli kõikides mängudes.

Kohandamine vastavalt enda soovile
Uus D-pad on ülimalt täpne ning mugav, mis aga ei tähenda, et seda peaks ilmtingimata kasutama, sest selle saab alati vahetada traditsioonilise D-pad'i vastu. Analoogid tulevad samuti erinevate suuruste ja kujudega. Kokkuvõttes, saad sa luua endale puldi, mis kohandatud täpselt sinu käe järgi.

Vahetatavad labad
Vahetatavad labad on lihtsasti kinnitatavad kui ka eemaldatavad. Nüüd ei ole sul vaja tõsta pöialt analoogilt, et hüpata, sihtida või tulistada.

Lõputult vabadust ja paindlikkust
Saa veelgi parem mängukogemus läbi lihtsasti kasutatava rakenduse, mille abil on võimalik muuta analoogide tundlikkust, trigerite min/max väärtusi ja määrata nupud nii, et need sobiks sinu mängustiiliga.

Disainitud parimaks tulemuseks
Roostevabast terasest, analoognuppude kinnituskohad, D-pad'id ja labad on ehitatud vastupidavaks. Analoogid on tugevdatud, et vähendada kulumist.

Ole valmis kõigeks
Iga profiil, mille sa lood, laetakse pilve ning kuni kaks profiili on võimalik salvestada Elite mängupulti, seega pole vahet kuhu sa lähed ja kus sa mängid - sinu seadistused on alati sinuga kaasas.

  • Vaadatud: 391
  • Tootekood: X1-Elite
  • Saadavus: Laos
2  inimest on seda toodet ostnud
  • 129.00€