PS5 PULSE 3D kõrvaklapid

PS5 PULSE 3D kõrvaklapid

PS5™ konsoolide 3D-heli jaoks täppishäälestatud peakomplektiga saate nautida liideteta ja juhtmevaba kasutuskogemust.
Juhtmeta PULSE 3D™ peakomplekti täiustatud disain hõlmab müra summutavaid mikrofone, sisse ehitatud korduvlaetavat akut ja hulganisti hõlpsalt ligipääsetavaid juhtseadmeid.

3D-heli jaoks täppishäälestatud
Juhtmeta PULSE 3D™ peakomplekt on häälestatud esitama PlayStation®5 konsooli 3D-heli. Tempest 3D AudioTech toodetud PS5™ konsool viib teid paeluvatele ja igast suunast kostvatele helimaastikele.

Täiustatud disain
Õhukese disaini ja ideaalselt PS5 konsooli täiendavad peakomplektid tagavad stiilsuse ning on varustatud täiustatud kuularite ja mugavuse tagava peapaelaga.

Kaks peidetud mikrofoni
Kaks sisse ehitatud ja selge hääle hõivamiseks optimaalselt paigutatud ja täiustatud mürasummutustehnoloogiaga varustatud mikrofoni tagavad võrguühenduses olevatele sõpradele enda kuuldavaks tegemise.

Hõlpsalt ligipääsetavad juhtseadmed
Kohandage mängimise ajal seadistust sisse ehitatud mikrofoni vaigistamise, helitugevuse ja mängusisese heli ning vestluse juhtseadmetega. Mikrofoni seirenupuga saate hõlpsalt kontrollida, kuidas teie kaaslased teid kuulevad.

Juhtmeta adapter
Sisse ehitatud korduvlaetav aku võimaldab juhtmevabalt kuni 12 tundi mängida. Ühendub PS5 ja PS4™ konsoolidega ning komplekti kuuluv adapter ühildub Windows ja macOS® arvutitega.

3,5 mm pistikupesa
3,5 mm pistikupesa kaabel võimaldab peakomplekti ja mobiilseadmed lihtsalt PlayStation®VR seadmega ühendada."


Väljaandmiskuupäev: 19 November 2020
Rohkem infot tootja koduleheküljelt - PS5 PULSE 3D
  • Vaadatud: 5892
  • Tootekood: Pulse3D
  • Saadavus: Laos
31  inimest on seda toodet ostnud
  • 109.00€