Switch OLED + Mario Kart 8 Deluxe

Switch OLED + Mario Kart 8 Deluxe

Kohtu Nintendo Switch pere uusima liikmega!
Uuel  süsteemil on 7-tolline OLED ekraan, lai kohandatav alus, dokk LAN-juhtme pesaga, 64 GB sisemälu ja täiustatud heli.

Kas oled pidanud mänge olulistel hetkedel pooleli jätma sest enam polnud aega?
Nintendo Switch mängukonsool annab Sulle aega ja võimaluse, et saaksid mängida oma lemmikmänge ka kõige tihedama graafiku korral.
Uue ajastu konsooliga ei pea Sa enam planeerima oma aega mängimiseks, Switch sobitub ise Sinu päevakavasse. Naudi suurejoonelisi seikluseid kõikjal, igal ajal ja koos sõpradega.
Nintendo Switch on disainitud nii, et see muutub kodusest mängukonsoolist kaasaskantavaks vaid hetkega.
Kodus olles dokkige seade ja mängige kõrgresolutsioonis mänge mugavalt diivanil istudes. Kui on aeg minna, kinnita juhtpuldid Switchi külge ja haara pooleliolev jutustus endaga kaasa.

Garanatii: 2 aastat

Kolm võimalust mängimiseks:
TV - ühendage konsool teleriga ja mängige kogu pere või sõpradega oma elutoas
Lauapealne - kui telerile juurdepääs puudub, saad Sa paigutada ekraani lauale ja haarata kätte mängupuldi. Anna teine pult sõbrale, et võistelda omavahel või mängida erinevaid co-op ülesandeid
Kaasaskantav - samasugune mängukogemus nagu teleriga, kuid konsool on Sinu käte vahel ja Sinuga kõikjal kaasas, et saaksid alati osa võtta kõige parematest seiklustest

Ühendage mitmikmänguks kuni kaheks konsooli
Kohalik mitmikmäng - mängijad saavad sünkroniseerida kuni 8 Nintendo Switch konsooli, et võistelda omavahel või läbida co-op ülesandeid
Mitmikmäng võrgus - tasulise teenusega liitumisel saad Sa mängida teiste mängijatega üle maailma. Tellijad saavad Nintendo Switch nutirakenduses kokku leppida kindlaid kellaaegasid, kohata ooteruumides või kasutada mängu ajal häälsuhtlust.

Lisainfo: Nintendo Switch koduleheküljelt

  • Vaadatud: 1960
  • Tootekood: NS-OLED-MK8
  • Saadavus: Laos
43  inimest on seda toodet ostnud
  • 359.00€