PS4 Platinum Wireless Headset

PS4 Platinum Wireless Headset

Platinum juhtmevaba peakomplekt annab mänguhelidele uue kõla - see loob erakordselt rikkaliku ning detailse helipildi kaunistades nii Sinu virtuaalmaailma. Kuula 3D helitehnoloogia 7.1 virtuaalruumilise esitusena tähelepanelikult kõike, kummituste sosinatest kuulipildujate kõmisevate valanguteni.

Peakomplekti sisseehitatud kaks mikrofoni on suutelised filtreerima Sinu hääle ilma väliste segajateta ning mugav disain ja pikem aku tööaeg annavad võimaluse nautida kõike seda veelgi kauem. Just nii peavadki Sinu lemmikmängud kõlama!

7.1 virtuaalruumiline helipildi
Koge rikkaliku ning suurepärase positsioneerimisvõimega virtuaalruumilist heli, mida võimendab 3D helitehnoloogia.

3D Audio
PlayStation 4™ mängud, mis toetavad täielikult 3D helitehnoloogiat, kõlavad nüüd enneolematu kogemusena, kus heli kostub kõikjalt Sinu ümber, ka ülevalt ja alt.

50 mm kõlarielemendid
Eriti hea edasusvõimega kõlarielemendid hoiavad esituse puhta ja viimstletuna. Sinu kõrvu kostuvad selgemad kõrg- ja madalsagedushelid ning jõulisemad bassihelid.

Kaks mikrofoni
Integreeritud mikrofonid on äärmiselt arenenud - vahet pole, kuidas Sa peakomplekti kannad, need püüavad Sinu kõne täiuslikult ilma taustamürata.

Pikem kandmisrõõm
Platinum on kerge ja vastupidav, seda on mugav kanda ka tunde. Ja see püsib teiega tunde - pikem aku tööaeg ei nõua tihedat laadimist.

Ühendusvõimalused
Ühendage see komplekt juhtmevabalt oma PS4™ mängukonsooli või personaalarvutiga. Mobiilseadme või PlayStation®VR peakomplektiga saate need kõrvaklapid ühendada 3,5 mm helikaabliga.

Rohkem infot tootja kodulehelt - Platinum Wireless Headset
  • Vaadatud: 4653
  • Tootekood: PS4-WH3
  • Saadavus: Laos
4  inimest on seda toodet ostnud
  • 169.00€